Welcome in CUTE world!*

24. ledna 2010 v 14:37 | EnTerKa* |  Nástěnka
Vítám vás všechny na mém novém blogu !
Já jsem EnTerKa* a znáte mě z mého minulého blogu (tady) :)
Na svém minulém blogu jsem vydržela skoro 2 roky, nebo spíš 1 rok určitě ;) Nebyl problém v názvu blogu, přezdívce, nebo že bych se na něm necítila dobře, to ne ! Jen a pouze jsem měla zmatek v článcích a rubrikách a proto jsem si nechala poradit od mých skvělých kamarádek a rozhodla jsem se přestěhovat. :)
Odteď chci mít pořádek v rubrikách (rozcestníky - cesty) a přehled o svých článcích, protože nechci z tohoto blogu jednou odcházet zase kvůli tomuhle. ;)
A teď něco o mě... :)
Jmenuji se Lucka, a v blogovém světě cestuji už dlouhou dobu. Zažila jsem zklamání i štěstí, ale vím, že právě prostřednictvím blogu jsem získala nové zkušenosti, které můžu v budoucnu použít a také poznala některé ze svých přátel, které bych nikdy nemusela potkat. :) Jsem moc ráda, že jsem do blogu vstoupila, a jen tak z něj asi nemíním odejít.
Proto doufám, že se vám můj nový blog zalíbí, a občas sem zajdete si přečíst nějaký ten můj článek. :)
Děkuji za návštěvu. ;)
Welcome in CUTE world! *
EnTerKa*

zdroj pixelky: www.cool-bands.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darin[K]a = Už si mi přirostla k srdíčku a moc mi pomáháš, mám tě ráda a proto jsi mé SB <33 Darin[K]a = Už si mi přirostla k srdíčku a moc mi pomáháš, mám tě ráda a proto jsi mé SB <33 | Web | 25. ledna 2010 v 15:13 | Reagovat

týjoo, koukám jaký máš nádherný design, podstatně jako všechny co si měla, ale tohle je zase jiný styl a tvému blogu sedí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama