Mažu 2 SBéčka!!

27. února 2010 v 19:06 | EnTerKa* |  SBéčka
Tyhle věci jsem prvně vůbec neřešila, bylo mi to ukradené, ale zamyslela jsem se, a došla jsem k tomu, že mě to začíná docela vadit.
O některých SBéčkách na 100% vím, že když tu dneska nejsou, budou tu jindy a najdou si aspoň trochu času, aby ke mě přišli a napsali komentář. Jsou to: Klarulajda, Vaňulka, Darin[K]a a RoXy.
Emisk@ je mé nové SBéčko, proto jí nebudu první týden počítat do hodnocení apod. Ale vím, že jsme byly SBéčka i na mém minulém blogu a že se snažila, na to, že jí je skoro 15 let, blog má už nějaký čas a učení na ni tlačí. ;)
Každopádně... přejdu k věci. Myslím si, že se k mým SBéčkům snažím chodit, i když nejsem na blogu třeba denně a nekomentuju vaše články každý den. Ale aspoň někdy během týdne i víkendu si trochu času udělám a podívám se, co je u vás nového. :)
Za tu chvilku blogování jste mi přirostli k srdci všichni, a proto je těžké tohle udělat. Ale já nebudu pozorovat to, jak třeba já se snažím (neříkám, že obcházím nějak hodně moc často, ale aspoň trochu!) a jiní se ke mě nepodívají ani za uherský rok!
Je mi to líto, ale dospěla jsem k rozhodnutí, že smažu dvě SBéčka, od kterých jsem komentář na svém blogu neviděla už docela dlouho!
Jsou to:

Tímhle vás dvě nechci nějak urazit nebo tak, chci vám jen v klidu a MÍRU sdělit, že už nebudeme SBéčka. Spřátelené blogy by si podle mě měly rozvrhnout čas tak, aby se jednou za čas podívaly ke svým SB a napsaly nějaký komentář. Omlouvám se, holky, bylo to s vámi bezva, ale nemá cenu být SBéčko, když by nás po čase spřáteláci úplně omrzeli. Je mi to líto, tak si to prosím neberte nějak špatně, ale myslím to dobře. Taky jste to určitě zažili. Berte to v dobrém. Vaše blogy jsou super a já vám přeji jen dobré věci, proto hodně štěstí do budoucna!

PS: RoXy taky moc neobíhá, ale na svém blogu nemá nic přidaného, proto to beru, že třeba má zákaz nebo nemůže napsat či nemá čas. Ale vy docela přidáváte, proto se vám omlouvám. Určitě taky zažijete podobnou situaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darin[K]a = Už si mi přirostla k srdíčku a moc mi pomáháš, mám tě ráda a proto jsi mé SB <33 Darin[K]a = Už si mi přirostla k srdíčku a moc mi pomáháš, mám tě ráda a proto jsi mé SB <33 | Web | 28. února 2010 v 8:25 | Reagovat

** tak v tomhle souhlasím, já jsem taky smazala 2 SB, který mi , aLE BOHUŽEL NA PSALI JESTLI CHCI ZPŘÁTELIT A DRUHÝ JEN ŽE SOUHLASÍ ŽE SPŘÁTELÍ A PAK UŽ ANI ŤUK OD NICH, ALE ANI JSEM TO NENAPSALA ŽE U MĚ ONČÍ, STEJNĚ MĚ NEMĚLI ANI V sb ;)

2 _Mi_Cha_Lka _Mi_Cha_Lka | Web | 4. března 2010 v 17:49 | Reagovat

:) heled ale :D já fím.. už sem asik chodit nemusim.. ale já ten blog kde si semnou byla Afís.. Zrušila že už tm nepřidávám.. ;) víš?? a jináč sem tě obíhala :) nu.. báj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama