Zpátky z turnaje - s bronzem ;)

7. dubna 2010 v 17:37 | EnTerKa* |  Nástěnka
fotka
Jak víte, od minulého pátku do neděle jsem byla na basketbalovým turnaji v Pardubicích. :)
Basket je moje vášeň, miluju ho, mám medailí už několik a hraju ho již čtyři až pět let ;)
Je to ten nejlepší sport... :))
Ale k fotce... na turnaji jsme byli úspěšní, vyhráli jsme všechny zápasy kromě jednoho - s Prostějovem.
V základní skupině jsme byli s týmy - Prostějov, Chomutov, Kladno a Pardubice.
S Pardubicemi jsme zvítězily 43:29, s Chomutovem jsme vyhrály 58:18, s Kladnem byla skóre 43:13 s vítězstvím pro nás a s Prostějovem jsme prohrály 24:72.
Do finálového umístění jsme se dostali na druhém místě ve skupině - a ve druhé skupině byl na druhém místě Trutnov.
V neděli jsme s ním proto hrály o 3-4.místo v celkovém umístění ;)
Vyhráli jsme s nimi 57:35 a máme zaslouženou bronzovou medaili :))
A co vy?
Máte taky nějakou medaili? Děláte nějaký sport? A chtěli by jste ho dělat i nadále? ;)
Pokud chcete, můžete mi odpovědět :)
Nechci se s medailí nějak chlubit!!! To říkám předem!
Jenom chci říct, že je úžasný pocit mít doma tu medaili a vědět, že i já jsem udělala něco pro její získání. :))