Pozastavuji na neurčito !!!

5. června 2010 v 19:48 | EnTerKa* |  Nástěnka
Jak asi sami vidíte, blog mě poslední dobou vůbec nebaví. Nechybí mi, že nepíšu články, a že tu nejsem. Nějak mě blog celkově omrzel.
Chci snad říct jen dvě věci...

Tou první věcí je, že se moc omlouvám mým SB, kteří ke mě chodí, i když nic nepřidávám, píší komentáře, a snaží se mě podpořit :) Děkuju vám za vaši přízeň, za to, že jste na mě nezapomněli... ;) A proto hlavně vám patří ta největší omluva, protože k vám vůbec moc nechodím a nečtu si, co je u vás na blogu nového :( :( Mrzí mě to, ale blog mě nějak poslední dobou nebaví, ani mi nechybí, že nic nepřidávám, a protože je teplo - užívám si prostě života. ;) Hlavní čáru přes rozpočet mi v tom dělá hlavně čas. Musím se učit, chodit na tréninky, píšeme spoustu písemek a já školu prostě nechci flákat. Není to tím, že jsem šprt, ale tím, že nechci být hloupá a taky nechci prosedět celé dny u počítače. ;)

A tou druhou věcí, co vám chci říct, je to, že mě tu asi delší dobu jen tak neuvidíte. Pozastavuju totiž na neurčito. Nic vám nebudu slibovat - nevím, kdy se vrátím, možná se ozvu jen tak malým článkem... Ale teď mě blog prostě nebaví, nějak nemám chutě přidávat.. Třeba mě to zase chytne, a blog mě začne víc bavit... ale teď ta doba vážně není a myslím, že ještě dlouho nebude.
Jak sami víte, blíží se prázdniny, vysvědčení... Nechci si pokazit výzo a mít špatné známky, když mám na samé jedničky a chci si užít tepla a sluníčka, když už tolik neprší (dnes bylo kupříkladu nádherné počasí <3), chci chodit ven a taky se musím učit, protože mi z několika předmětů vychází 1-2 a já nechci mít dvojky na vysvědčení.
Prázdniny si chci samozřejmě užít, aspoň ty dva měsíce volna, kdy si můžu pospat tak dlouho, jak budu chtít, chci si to všechno parádně užít :) :)

Pokud bych se ani do prázdnin, ani během nich a možná ani na začátku školního roku neozvala... Můžete si z toho vyvodit závěr - blog mě už nějak nebaví. Možná bude lepší založit si nový a začít od začátku, třeba mě to zase chytne... Ale poslední dobou na to fakt kašlu, nechci vám už slibovat, že se budu snažit o to, abych víc přidávala.
Prostě to nejde, tak to je. Nemám moc času, ten mě tlačí. Basket stojí úsilí, škola mozek a svoje nervy musím opětovat i na jiné "rodinné" věci.
Mrzí mě to, hodně mě to mrzí, že se vám nemůžu věnovat tolik, jako dřív.
Řeknu vám to tak - pokud skončím, budu toho litovat, a to já nechci. Blog je zábava, ale když tu nic nepřibývá, je to nuda. Návštěvnost klesá, už tu není přes 10 lidí jako dřív, někdy sem ani těch 5 nepřijde. Ale vím, že je to tím, že na blog kašlu.
Nic neslibuju. Nevím, kdy se vrátím, ale jedno je jisté - JEDNOU SEM ZASE PŘIJDU, PODÍVÁM SE, CO JE TU NOVÉHO A URČITĚ SE S TÍMTO BLOGEM PROZATÍM JEŠTĚ NEROZLOUČÍM !!!

Teda - POZASTAVUJU, nekončím !!!

Mějte se, užívejte si krásného počasí a díky za váš čas :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Daisy* - mám ráda tebe ♥ mám ráda tvůj blog ♥ a proto si mé skvělé SB, protože umíš pomoct, poradit a píšeš milé komentáře :))* Daisy* - mám ráda tebe ♥ mám ráda tvůj blog ♥ a proto si mé skvělé SB, protože umíš pomoct, poradit a píšeš milé komentáře :))* | Web | 6. června 2010 v 8:12 | Reagovat

Lucí, jsem s tebou za JEDNA! Já už taky nemám čas, chuť a ani tu náladu psát na blog, takže tě naprosto chápu, ale mrzí mě to, protože tvůj blog je vážně skvělý, ale aspoň si  můžem psát po icq nebo na FB :)

2 ChoCoLaTe GirL <3 ChoCoLaTe GirL <3 | Web | 12. června 2010 v 12:25 | Reagovat

Jou to chápu :))
A doufám že se vrátíš i když tě to nebaví nemá cenu sem chodit a ani se do ničeho nutit :)Tak se když tak ozvii :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama