Kája smíšek ~ úvod

13. července 2010 v 18:56 | EnTerKa* |  Komixy
komix
Úvod vícedílného komixu "Kája smíšek".
Píšu a fotím já, EnTerKa*.

kája smíšek
kája smíšek
kája smíšek
kája smíšek
Vyprávět celý příběh budu já, Karolína Moravčíková.
kája smíšek
Tohle je náš dům, ve kterém já a celá moje rodina bydlíme. Je v Krasohlídkově, kde je docela dost obchodů a mám tu hlavně své skvělé kamarády. V tomhle domě se mi opravdu moc líbí. Teď vám ukážu, jak to u nás doma vypadá vevnitř.
kája smíšek
Když do domu vejdete, otevře se před vámi krásná předsíň s luxusní sedačkou a knihovnou.
kája smíšek
Z předsíně vedou dveře dál. Když jimi projdete, první, co uvidíte, je obývák. Je tam nástěnná televize, pod ní krásný stolek a vedle něj květina. Když se chcete na televizi dívat, nebo si jen tak odpočinout, můžete se uvelebit na megapohodlné sedačce s několika krásnými, měkkými polštáři.
kája smíšek
Z obýváku a z celé chodby, co tam je vůbec, vedou ještě troje dveře. Ty první, nejblíže obýváku, vedou do mámina ráje - do kuchyně. Je to tam opravdu útulné. Krásná linka, dřevěný (ono to není dřevěné, ale vypadá to tak) sporák, myčka a odpadkový koš zabudovaný v lince, květina, lampičky, mikrovlnka, dřez, lednice, kávovar... To vše budí úžasný dojem.
kája smíšek
Z kuchyně vede jeden oblouk přímo do jídelny, do které se dá vstoupit i dveřmi na chodbě. Jsou tam okolo skleněného stolu čtyři židle se zeleným potahem. Na stěnách jsou jako na ozdobu místo obrazů pověšené plovoucí rybičky.
kája smíšek
V dolním patře najdeme ještě dvě místnosti. Tou první je prostorná koupelna s modrými dlaždicemi jak na podlaze, tak i na stěnách. Je tam sprcha, věšák na ručníky, umyvadlo se zrcadlem, květina a lampa, regál na hygienické potřeby a záchod. Na malém odkládacím stolku je lampa a pár časopisů na dekoraci.
kája smíšek
Poslední místností dole je prostorná garáž. V té máme naše krásné bílé auto. Vedou do ní černé dveře a působí to velmi luxusním dojmem.

Teď půjdeme po schodech nahoru a přemístíme se do horního patra.

kája smíšek
Nahoře je také úplně stejná chodba jako dole. Akorát že v ní už není sedačka a knihovna, ale kulečník a posilovací stroj. Nechybí ani květina a nějaký ten obrázek na stěnu.
kája smíšek
Když vyjdete z chodby, kde je kulečník, ocitnete se ve velké chodbě. Z té pak vede několik dveří. První dveře vedou do mého pokoje. Mám nejradši žlutou a zelenou barvu, a tak mám pokoj barevný a veselý. Dvoupatrová postel, ke které mám žebřík prozatím schovaný, aby Ondra nedělal hlouposti a pořád nahoru nelezl, je mým oblíbeným místem. Ráda si vybírám, jestli budu spát nahoře nebo dole, ale raději spím dole. V pokoji mám hodně zajímavých věcí - však ještě uvidíte.
kája smíšek
Hned vedle mého pokoje napravo je pokoj mého devítiletého bráchy Ondry. Má rád modrou, jak už víte, a tak má pokoj do modra - jakoby podmořský. Má tam stejné rybičky, jako jsou v jídelně, akorát jsou modré a strašně roztomilý šatník. Má hrozně útulný pokoj, takže mu někdy docela závidím.
kája smíšek
Nahoře jsou ještě dvě místnosti. První je ložnice, kde spí máma a táta. Moc místa tam nemají, je pravda, že můj pokoj je možná o něco větší... Ale na to, aby tam přespali a převlékli se jim to stačí. Mají to tam taky hrozně hezké - většina věcí je totiž ze dřeva a to hrozně pěkně voní.
kája smíšek
Poslední místností nahoře je hrozně velká koupelna. Je o dost větší, než ta, co je dole, proto mám tu koupelnu nahoře o dost víc ráda. Je to tam hodně prostorné, ale zároveň přehledné. Je tam sprchovana (můžete se tam sprchovat i mýt jako ve vaně), dále je tam regál s hygienickými potřebami, zrcadlo, umyvadlo, ještě jeden regál, skříňka s ručníky a záchod.

To je tak o Moravčíkových a jejich domě obecně vše. Nyní se budete dozvídat mnoho o mém životě, a o lidech kolem mě, protože vám o všem budu vyprávět.

Pokračování příště!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Klarulajda Klarulajda | Web | 19. července 2010 v 13:15 | Reagovat

Moc pěkné,asi jako vždy :-).Doufám že bude brzo pokračování.Jinak musím říct že mi je ta Kája strašně podobná :-D.Já nevím proč,ale úplně jsme se v ní viděla :-D...

2 ChoColaTe GirL<3_I Love My AffS <3 ChoColaTe GirL<3_I Love My AffS <3 | Web | 20. července 2010 v 8:35 | Reagovat

Krásný :) Těším se na pokračování,páč to bude asi hodně zajímavý a já mám Sims komixy ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama