Velká Grafická Soutěž - informace

16. srpna 2010 v 9:12 | EnTerKa* |  VGS
Zdravím vás! :)

Chystám Velkou Grafickou Soutěž neboli také "VGS", a teď se dozvíte, jak bude soutěž probíhat a o co v ní půjde! ;)

Ohledně VGS:

1. V registračním formuláři (zde) mi odešleš přihlášku do VGS. (Pozor, máš čas jen do 22.8.!)

2. Jakmile tvou registraci přijmu, dám ti vědět (přes blog nebo přes email) a vytvořím ti tvou registrační kartu.

3. Do registrační karty ti budu zaznamenávat, zda-li jsi v kole uspěl/a, anebo ne.

4. Počet kol VGS bude omezený (rozhodne se podle přihlášených). V každém kole vám zadám nějaké obrázky nebo vám řeknu, co máte vyrobit a vy mi to do nějakého času odešlete na email. Pokud to nestihnete poslat do zadaného limitu (bez udání důvodu - důvod = dovolená,...), automaticky vypadáváte.

5. Když začne kolo, bude se hlasovat o tvém grafickém výtvoru v anketě. Kdo po ukončení limitu bude mít nejméně hlasů, vypadne a ostatní postoupí. V případě nerozhodného počtu hlasů se účastníci utkají v duelu se svými výtvory, a kdo bude mít po skončení duelu méně hlasů, vypadne. (Duel se bude konat ale jen v případě, pokud nebude jasné, kdo vyhraje. Jestliže bude mít jeden účastník 8 hlasů, druhý 6 hlasů a třetí se čtvrtým budou mít 4 hlasy, bude duel mezi třetím a čtvrtým. (První a druhý postupují dál.) Pokud ale bude mít první účastník 12 hlasů, druhý účastník 10 hlasů, třetí také 10 hlasů a čtvrtý 7 hlasů, vypadne čtvrtý a duel mezi druhým a třetím se konat nebude. (Počty hlasů jsou uvedeny v příkladu - například...).

6. Po skončení kola všechny účastníky informuji o ukončení kola, o tom, jestli postupují nebo vypadávají anebo že jim začíná duel. A když kolo naopak začne, taktéž dostanete informaci.

7. Jedno kolo bude trvat pět dnů. První den - začátek, pátý den - konec. Třetí den dostanete informaci, jak si v kole vedete (Nejvíce hlasů má ten, vy jste na tom takhle a poslední má tolik hlasů.)

A co to vlastně VGS je?

Velká Grafická Soutěž je soutěž, ve které účastníci soupeří o to, kdo bude (v uvozovkách) "nejlepší grafik". Probíhá v několika kolech, kde se vytváří různé grafické výtvory (od avatarů až do wallpapery) a v každém kole si účastníci shání hlasy pro svůj postup do dalšího kola. (Informace o duelu v případě stejného počtu hlasů výše.)

Jaké budou ceny?

Cenu za účast a vlastní registrační kartu si odnese úplně každý, kdo se do soutěže přihlásí. První - třetí místo si odnese plus k tomu ještě něco víc.

1. místo - cena za účast, registrační karta, klikací ikonka pro tvůj blog, animačka se tvým jménem a reklamu na mém blogu 3 týdny!
2. místo - cena za účast, registrační karta, klikací ikonka pro tvůj blog a reklama na mém blogu 2 týdny!
3. místo - cena za účast, registrační karta, klikací ikonka pro tvůj blog a reklama na mém blogu 1 týden!

V případě jakýkoliv dotazů pište do komentářů, ráda vám odpovím. Kde najít registrační formulář a o co ve VGS půjde už víte, tak se můžete klidně přihlásit! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama